Obsluha CNC frézovacího obráběcího centra - Lety u Dobřichovic

Středočeský, Lety

Rodinná firma s 30letou tradicí a skvělým vedením, které si váží svých lidí hledá šikovného a spolehlivého pracovníka na pozici obsluhy CNC frézovacího centra. Pokud máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů, technické myšlení a chuť se dále rozvíjet, neváhejte a přidejte se k nám.

Nabízím lokalitu Lety u Dobřichovic a pružnou pracovní dobu s pevným základem (7.30 – 14.00)

POPIS POZICE:
  • Obsluha aseřizování CNC frézovacích strojů.
  • Čtení ainterpretace technické dokumentace.
  • práce na tříosém nebo pětiosém stroji v režimu 2,5D nebo 3,5D
  • strojní vybavení DMG nebo AXA
  • jednosměnný provoz
  • Výroba dílů podle výkresové dokumentace.
  • Kontrola kvality vyrobených dílů.
  • Údržba strojů apracovního prostředí.

PROFIL KANDIDÁTA:
  • znalost a praxe obsluhy CNC frézovacícho centra
  • znalost řídícího systému Haidenhain 6xx
  • částečná nebo plná znalost programování na stroji
  • nejméně vyučení v oboru
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • praxe ve strojírenství
  • zodpovědnost, spolehlivost, cit pro detail, dobrou prostorovou představivost

NABÍZÍME:
  • práci na trvalý pracovní poměr v úspěšně dynamicky se rozvíjející společnosti s vlastním vývojem a výrobou s působností na zahraničních trzích
  • příspěvek na závodní stravování v místě pracoviště, občerstvení na pracovišti
  • pracovní oblečení, včetně údržby
  • pružná pracovní doba s pevným základem (7.30 – 14.00)
  • možnost dalšího zvyšování kvalifikace v oboru
  • zázemí seriózní české rodinné společnosti
  • práce v příjemném kolektivu a čistém prostředí moderních výrobních hal
  • možnost seberealizace na zajímavých projektech
  • dobrá dostupnost – vlak / autobus, možnost parkování v soukromém areálu firmy

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Lety
Odvětví práce: Řemeslné a kvalifikované technické práce
Pracovní pozice: Obsluha CNC frézovacího obráběcího centra - Lety u Dobřichovic
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha CNC frézovacího obráběcího centra - Lety u Dobřichovic ve městě Lety? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Lety - Řemeslné a kvalifikované technické práce