Obchodní zástupce s elektroinstalačním materiálem

Plzeň-město

Požadavky: Nevýrobní společnost s mnohaletou tradicí a rodinnými hodnotami přijme posilu do svého obchodního týmu. Pokud máte přehled o nabídce elektroinstalačního materiálu a jste rozený obchodník, je tato pozice ideální příležitostí!

Co Vás čeká?

• Hledání nových obchodních příležitostí

• Péče o stávající zákazníky

• Komunikace se zákazníky i dodavateli

• Příprava a zpracování nabídek a cenových kalkulací

• Vedení obchodních jednání

• Plnění obchodního plánu firmy

Co se od Vás očekává?

• Proaktivní a obchodní přístup

• Znalost elektroinstalačního materiálu

• Orientaci na výsledek, tah na branku

• Práce s PC (MS Office)

• Vzdělání v oboru výhodou

Na co se můžete těšit?

• Fixní mzda a měsíční bonusy

• 13.mzda

• Sick Days

• Stravenkový paušál

• Možnost Multisport karty

• Sleva na firemní produkty

Teď už stačí jen poslat životopis :-).

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Plzeň-město
Pracovní pozice: Obchodní zástupce s elektroinstalačním materiálem
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 16. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    21 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Plzeň-město - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní zástupce s elektroinstalačním materiálem ve městě Plzeň-město? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.