Obchodní Zástupce ACETEX s.ro. | Celá ČR

O nás

Na pozici obchodně technického zástupce do energetické společnosti, zabývající se fotovoltaickými elektrárnami, teplenými čerpadly a dalšími produkty z oblasti TZB hledáme nového spolehlivého kolegu.

Působíme v rámci celé ČR a to jak oblasti B2C tak B2B, bytových domů a obcí.

Místo osobního pohovoru na centrále v Praze případně v Brně

Náplň práce:

Hledáme obchodně-technického zástupce, který bude mít na starost jednání se zákazníky a prezentaci naší společnosti. Jedná se o prodej fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel a dalších produktů jako jsou plynové kotle, klimatizace...

  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • Zpracovávání firmou přidělených kontaktů. (Velké množství potencionálních zajemců nutné zpracování do 24h)
  • Obchodní schůzky s klienty na místě realizace
  • Tvorba nabídek na míru
  • Rozvíjení obchodních příležitostí u stávajících zákazníků
  • Odpovědnost za výsledky
  • Péče o stávající klienty

Mzda: provizní systém - odměna za každý uzavřený obchod + bonusy za splnění cíle

  • Výše měsiční odměny nemá horní limit, což je velmi motivační :)
  • V případě vlastních kontaktů = výšší provize z daného obchodu

Co od Vás očekáváme:

  • Obchodní zkušenosti nutností
  • Zkušenosti z oboru obnovitelných zdrojů – Výhodou
  • Profesionální a reprezentativní vystupování
  • Technické myšlení
  • Empatický, loajální, týmový hráč
  • Pečlivost a profesionální komunikaci s klienty
  • Každodenní práce na PC (CRM, G-mail a další)
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičské oprávnění

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Perspektivní obor energetiky (Fotovoltaické elektrárny, Tepelná čerpadla)
  • Technické i obchodní školení
  • Velmi motivující bonusový systém
  • Kvalitní CRM systém a další automatizace
  • Rychlý profesní růst
  • Zázemí stabilní a zavedené firmy v oboru

Benefity

  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: ACETEX s.r.o.
Lokalita:
Pracovní pozice: Obchodní Zástupce ACETEX s.ro. | Celá ČR
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60.000 – 180.000 Kč
Nabídka přidána: 25. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní Zástupce ACETEX s.ro. | Celá ČR ve městě ? Pošlete svůj životopis firmě ACETEX s.r.o. ještě dnes.