Mobilní technik údržby TSB - HPP, IČO

Praha hl.m.

Požadavky: Pro naši společnost TSC Group, a.s., hledáme kolegu na pozici:

Mobilní technik údržby

Pracovní pozice u společností koncernu TSC Group jsou inzerovány v mužském rodě z důvodu zachování tradiční praxe v České republice a s cílem sjednocení pracovních popisů a zachování textové plynulosti. Tento přístup však neznamená žádnou diskriminaci zaměstnanců a zaměstnankyň v koncernu TSC Group na základě jejich gender.

Místo výkonu práce: Praha, Středočeský kraj

Náplň práce:

*Pravidelné servisní návštěvy objektů klientů

*provádění drobných oprav a údržby technologií a objektu

*spolupráce s externími dodavateli klienta na objektu

*obsluha kotelen a tlakových nádob (zajistíme zaškolení)

*každodenní kontakt s klientem

Požadujeme:

*aktivní přístup k práci a spolehlivost

*flexibilitu a ochotu učit se

*vstřícné chování ke klientům a spolupracovníkům

*zkoušku dle vyhlášky č. 250/ par. 6 (minimálně)

*základní znalost práce s PC

*ŘP sk. B (aktivní řidič)

*Další dovednosti výhodou (svářečský průkaz aj.)

Nabízíme:

*Stabilní zázemí české firmy

*Zajímavou práci v různých typech objektů

*Odpovídající finanční ohodnocení

*Potřebné zaškolení, pravidelná profesní školení

*služební vozidlo a telefon

*profesionální technické vybavení

Nástup: možný ihned.

Oslovila Vás naše nabídka? Stačí poslat Váš profesní životopis s fotografií…

Kontakt: email: , tel: - p. Bureš

Děkujeme...

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Mobilní technik údržby TSB - HPP, IČO
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mobilní technik údržby TSB - HPP, IČO ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.