Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Marketing Project Manager

Brno

Popis pozice

Notino je jedničkou v online prodeji beauty segmentu ve střední a východní Evropě. Jsme rychle rostoucí a dynamická společnost, která se nebojí ambiciózních cílů! V současné době působíme již ve 27 různých zemích a tím rozhodně nekončíme. Chystáme se rozrůstat do dalších zemí po celém světě, a proto hledáme nové parťáky, kteří se s námi budou podílet na mezinárodním marketingu.Na jedničku chceme řešit i všechny projekty v rámci markretingu, a to ať už naše vlastní nebo i ve spolupráci s dodavateli, a proto hledáme Tebe. Tedy člověka, který nám pomůže odbavovat marketingové kampaně a sladí všechny zapojené kolegy, informace a komunikační kanály.

Co tě čeká na této pozici:

  • Řízení marketingových projektů ve všech jeho fázích (od návrhu, přípravy, realizace, spuštění a supportu).
  • Stanovení časového a finančního harmonogramu projektu.
  • Sestavení, vedení a řízení projektového týmu.
  • Koordinace postupů prací a návazných činností.
  • Řízení komunikace v projektu, podpora a motivování členů projektu k efektivnímu výkonu.
  • Řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu.
  • Orientace v realizaci marketingových projektů.
  • Analýza a řízení rizik projektu.
  • Řízení všech dostupných zdrojů projektu (grafika, copywriting, překlady, apod.) včetně změn v projektu.
  • Reportování stavu realizace projektu směrem dovnitř projektového týmu i směrem ven na stranu zadavatele projektu.
  • Pravidelný reporting a nastavení KPI.
  • Zodpovědnost za zadané forecasty.

Jaký bys měl/a být?

  • Předchozí zkušenost s vedením projektu (project management) min. 2 roky.
  • Přehled v oblasti marketingu.
  • Znalost projekčního programu MS Project, Word, Excel, PowerPoint
  • Znalost AJ min. na úrovni B2, znalost dalšího světového jazyka výhodou.
  • Silné komunikační dovednosti.

Na co se můžeš těšit:

  • 25 dní dovolené + 2 dny Sick Days.
  • Kvartální prémie.
  • Cafeterie od Sodexo - 1600 Kč/měsíčně.
  • VIP slevy na nákupy v Notinu, možnost home officu.
  • Krásné kanceláře s relaxační zónou, kde si můžeš zahrát s kolegy pinec, fotbálek nebo něco na PS4.
  • Vzdělávání prostřednictvím školení, konferencí, prezentací a dalších aktivit.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Marketing Project Manager
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Marketing Project Manager ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.