Manažer vývoje a registrace v kosmetickém průmyslu (m/ž)

Hněvotín

O nás

MedicProgress byl založen v roce 2009 a jeho misí je přinášet lepší budoucnost pro Váš život v oblasti zdraví, péče a krásy.
Strategií a hlavní náplní společnosti MedicProgress je vyvíjet a vyrábět unikátní přípravky z oblasti kosmetiky, doplňků stravy a zdravotnických prostředků.

Hledáme kolegu na pozici - Manažer vývoje a registrace (m/ž).

Náplň práce:

  • Vývoj nových kosmetických přípravků, doplňků stravy a zdravotnických prostředků
  • Příprava vzorků
  • Tvorba textů a dokumentace pro produkty v souladu s platnou legislativou
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Sledování nových trendů
  • Nastavení postupů pro výrobní zařízení

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání v chemickém, farmaceutickém nebo potravinářském oboru
  • Znalost MS Office
  • Znalost Aj na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními partnery)
  • Aktivní přístup
  • Samostatnost, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Ochota učit se novým věcem
  • Znalost legislativy doplňků stravy, kosmetiky a ZP výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • roční motivační bonus na základě výsledků dosažených v danném roce
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění (po roce trvání smlouvy)
  • dovolená 25 dní
  • sick-days 3 dny
  • poskytnutí nápojů zdarma
  • slevy na firemní zboží
  • pracovní doba po-pá (volné víkendy)
  • práci na plný úvazek
  • práci v čistém prostředí
  • práci v příjemném kolektivu
  • nástup možný ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: MedicProgress, a.s.
Lokalita: Hněvotín
Pracovní pozice: Manažer vývoje a registrace v kosmetickém průmyslu (m/ž)
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30.000 – 33.000 Kč
Nabídka přidána: 12. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Hněvotín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer vývoje a registrace v kosmetickém průmyslu (m/ž) ve městě Hněvotín? Pošlete svůj životopis firmě MedicProgress, a.s. ještě dnes.