⭐ Létající farmaceut - Praha, Středočeský kraj

Kladno

Znáte naše hodnoty?

❤  Radost

? Smysluplnost

? Odpovědnost

? Péče

Pro nás to nejsou jen prázdné fráze, ale hodnoty, kterými se řídíme jak pro pracovní, tak pro osobní život. Vezmete je za své spolu s námi a přidáte se k nám?

Co bude Vaše práce?

  • výdej léků vázaných na lékařský předpis, volně prodejných léčiv, doplňků stravy a zdravotnických prostředků
  • poskytování konzultační činnosti v oblasti léčiv, doplňků stravy a zdravotnických prostředků
  • příprava IPLP
  • administrativní agenda spojená s výdejem/prodejem léčiv a zdravotnických prostředků (recepty, poukazy, objednávky, faktury)
  • komunikace s lékaři
  • kontrolní činnost v lékárně, evidence omamných a psychotropních látek

Bez čeho se neobejdeme?

  • ukončené magisterské vzdělání v oboru Farmacie
  • Proaktivita. Naším cílem je poskytovat zdravotní péči, která je vysoce kvalitní a s tím se pojí i pracovní nasazení a nadšení všech zúčastněných.
  • Profesionalita. Jsme největší poskytovatel ambulantní péče v ČR, a proto klademe důraz jak na odbornost, tak na příjemné lidské vystupování a empatii.
  • Zájem o obor. Naši péči stavíme na vysoké erudici, inovacích a odborném potenciálu zdravotníků. Podporujeme jejich další vzdělávání a růst.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní společnosti působící ve skupině EUC, největšího soukromého poskytovatele ambulantní zdravotní péče v ČR
  • široký sortiment i rozsáhlá IPLP příprava
  • možnost zapojit se do odborných projektů
  • částečný nebo plný úvazek dle Vaší preference
  • pracovní dobu PO - PÁ, volné víkendy
  • adekvátní mzdu, další bonusy
  • 25 dní dovolené, 5 dní osobního volna navíc, celkem 30 dní pracovního volna
  • stravenkový paušál
  • Shell kartu
  • zaměstnaneckou slevovou kartu do sítě EUC lékáren
  • nadstandartní zdravotní péči s EUC Plus
  • odměnu za doporučení nového kolegy/ kolegyně
  • neomezená online knihovna od Grada Publishing
  • příspěvek na dovolenou
  • karta Multisport
  • zvýhodněný mobilní tarif pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
  • nástup dohodou
  • férové jednání managementu kliniky a vstřícný přístup u nás není jen klišé ??

Co Vás čeká po odeslání životopisu?

Po odeslání životopisu Vás bude kontaktovat naše personalistka a domluvíme se na osobní schůzce, kde probereme možnosti spolupráce. Těšíme se na Vás!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jazykové kurzy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: EUC a.s.
Lokalita: Kladno
Pracovní pozice: ⭐ Létající farmaceut - Praha, Středočeský kraj
Směnnost práce Plný úvazek, Zkrácený úvazek,
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ⭐ Létající farmaceut - Praha, Středočeský kraj ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě EUC a.s. ještě dnes.