Lepič -LEPÍCÍ PRAKTIK až 240,-/h.

Plzeň

O nás

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme nového kolegu na pozici lepícího praktika - lepiče / podlháře.

Náplň práce:

  • montáž podlahových konstrukcí kolejových vozidel
  • lepení opláštění a podlahy kolejových vozidel
  • lepení laminátových komponentů na konstrukce vozidel

Co od Vás očekáváme:

  • vyučení ve strojírenském oboru případně jako turhlář
  • znalosti a praxe v oboru montáže dřevěných a ocelových konstrukcí
  • zkušeností s lepením ploch
  •  certifikát lepícího praktika
  • orientace ve výkresové dokumentaci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobá spolupráce na HPP
  •  Dobrá dostupnost MHD
  • Možnost přesčasů
  • Víkendy volné
  • Možnost ubytování
  • Možnost záloh
  • 2 směnný provoz
  • Nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené

Hodinová mzda až 240,-/hod. dle pracovního zařazení

V případě zájmu volejte či pište na tel:  kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz nebo zasílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář  . Nebo nás kontaktujte na zelené lince zdarma na telefonním čísle +  kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz  či osobně na adrese Poděbradova 1, Plzeň v přízemí budovy Avalon.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Markmont, s.r.o.
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Lepič -LEPÍCÍ PRAKTIK až 240,-/h.
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lepič -LEPÍCÍ PRAKTIK až 240,-/h. ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě Markmont, s.r.o. ještě dnes.