Lékař/ka na oddělení fyziologie a psychologie práce

Ostrava

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě přijme lékaře/lékařku na oddělení fyziologie a psychologie práce.

 Místo pracoviště: Ostrava

Typ pracovního vztahu: Pracovní poměr

Délka pracovního vztahu: 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracovní náplň:

  • Lékařské činnosti v oboru hygiena a epidemiologie
  • Expertizní a konzultační činnost v oblasti fyziologie a psychologie práce
  • Vyšetřování celkové fyzické a lokální svalové zátěže, ergonomie pracovního místa a pracovních poloh, mikroklimatických podmínek, pracovně-tepelné zátěže a psychické zátěže

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství • U absolventů složení atestace v nejbližším termínu
  • Výhodou je specializovaná způsobilostí v oboru hygiena a epidemiologie, všeobecné praktické lékařství pro dospělé, případně absolvování základního kmene před atestací v uvedených oborech.
  • Aktivní přístup k práci i k dalšímu sebevzdělávání,
  • Pracovní flexibilitu a týmového ducha,
  • Základní komunikaci v anglickém jazyce,
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek ve výši 200.000 Kč (při plném úvazku)
  • Jednosměnný provoz, pouze v pracovních dnech
  • Práci v nadstandardně vybavených autorizovaných laboratořích se špičkovým a neobvykle rozsáhlým laboratorním zázemím
  • Součástí je i možnost práce v NRL - Národní referenční laboratoři pro měření a hodnocení mikroklimatických podmínek
  • Nabízíme velice zajímavou práci v perspektivním lékařském oboru, v přátelském kolektivu, garanci trvalého odborného růstu pod vedením renomovaných odborníků
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna / rok
  • Finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • Pružnou pracovní dobu – pouze denní směny
  • Příspěvek na stravování
  •  Příspěvek z FKSP

Nástup: ihned, příp. dle domluvy

Bližší informace poskytne MUDr. Anna Šplíchalová, Ph.D., tel. 596 200 134, 730 193 578.

Zájemce prosíme o zaslání žádosti včetně kontaktu a strukturovaného životopisu e-mailem na adresu

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Lékař/ka na oddělení fyziologie a psychologie práce
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 41 380 Kč - 67 230 Kč
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lékař/ka na oddělení fyziologie a psychologie práce ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě ještě dnes.