Kuchař nebo kuchařka

Slavkov u Brna

Informace
Do závodní kuchyně Suf Trade s.r.o. , která je naše druhá společnost hledáme zkušenou kuchařku / kuchaře na HPP nebo zkrácený HPP.

Předchozí praxe v závodním stravování je výhodou, ale není podmínkou.

Náplň práce:

pro naše strávníky vaříme českou kuchyni, ale také lehké pokrmy a obědové saláty.

Jsou to pouze ranní směny od pondělí do pátku v čase 2,30 hod do 10,30 hod, víkendy a svátky jsou volné nevaříme.
Co od vás očekáváme
Nadšení pro jídlo a výrobu potravin.

Buďte inovativní a kreativní.

Buďte flexibilní a přizpůsobivý.
Co vám nabízíme
Nabízíme:

mzdu 30000 Kč - 33000 Kč

zaměstnanecké obědy zdarma

služební auto

Detaily o pracovním místě:
Firma: LUMIKA Slavkov, s.r.o.
Lokalita: Slavkov u Brna
Odvětví práce: Ubytování, cestovní ruch, gastronomie
Pracovní pozice: Kuchař nebo kuchařka
Směnnost práce Plný, Zkrácený
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 33 000 Kč
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Slavkov u Brna - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kuchař nebo kuchařka ve městě Slavkov u Brna? Pošlete svůj životopis firmě LUMIKA Slavkov, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Slavkov u Brna - Ubytování, cestovní ruch, gastronomie