Kuchař/ka - mzda až 55 000 Kč (ubytování zajištěno)

Strážné

O nás

Friesovy boudy, pohoda nad mraky ve 1200m.n.m.

Areál Friesovy boudy je komplexem dvou hotelů, lyžařského svahu, wellness centra, dvou restaurací a pivovaru. Věříme, že příjemná atmosféra mezi zaměstnanci se přenese i na hosty. Našim cílem je poskytnout skvělé služby, nezapomenutelné zážitky a rodinnou atmosféru.

Náplň práce:

Areál Friesovy boudy (www.friesovyboudy.cz), který se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš hledá kuchaře/kuchařku. Jste milovník čistého a poctivého řemesla založeného na kvalitních surovinách a pečlivé přípravě? Staňte se členem našeho kolektivu!

Bude fajn, když budete mít:

  • minimálně 2 roky praxe
  • zodpovědný, aktivní a kreativní přístup k práci
  • lásku ke svému povolání
  • týmového ducha
  • otevřenost k dalšímu vzdělávání

U nás se můžete těšit na:

  • práci v krásném prostředí čtyřhvězdičkového hotelu na hřebenech Krkonoš
  • odpovídající platové ohodnocení
  • vzdělávání a školení
  • stravu a ubytování zdarma
  • týden práce a týden volna

Další informace:

  • Areál leží přímo na sjezdovce
  • Jídelní lístek a denní menu naleznete zde: http://friesovyboudy.cz/restaurace
  • V areálu vaříme vlastní pivo – pivo Fries: http://penzionandula.cz/pivovar
  • Součástí pracovního místa je i ubytování a strava zdarma
  • Do práce není možné denně dojíždět, v zimě je dostupnost pouze na skůtru, či rolbou – směny jsou tedy rozděleny do týdnů
  • Cíl: Proslavit se v Krkonoších domácí kuchyní založenou na kombinaci regionálních potravin, produktů k pivu a z piva a zároveň uspokojit i dlouhodobě ubytované hosty
  • V případě zájmu pošlete Vaše CV.

Co od Vás očekáváme:

Co Vám můžeme nabídnout:

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: Ing. Karel Polívka
Lokalita: Strážné
Pracovní pozice: Kuchař/ka - mzda až 55 000 Kč (ubytování zajištěno)
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35.000 – 55.000 Kč
Nabídka přidána: 13. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Strážné - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kuchař/ka - mzda až 55 000 Kč (ubytování zajištěno) ve městě Strážné? Pošlete svůj životopis firmě Ing. Karel Polívka ještě dnes.