Kontrolor kvality / Řidič VZV - možnost i DPP I Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

100% REWORK je česká společnost, člen skupiny QPAG,  působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový průmysl se 6 pobočkami po celé České republice. Zabýváme se kontrolou, tříděním, měřením a drobnými opravami dílů. Aktuálně hledáme nové kolegy či kolegyně, kteří zastanou pozici kontrolorů vč. činností manipulanta VZV.

Jaká bude náplň práce:

  • obsluha mycí linky obalů,
  • kontrola obalů při poškození drobná oprava,
  • navážení palet,
  • práce v nepřetržitém provozu.

Požadavky na uchazeče:

  • zodpovědnost,
  • fyzická zdatnost,
  • řidičský průkaz na VZV (není nutnost, spíše chuť si jej udělat),
  • dobrý zrak.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na hlavní pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce,
  • nástup od 06/2024
  • dobrý kolektiv, který rád poradí a pomůže,
  • každý měsíc příspěvek do benefitního programu Cafeterie (300Kč/měsíčně),
  • stravenkový paušál v hodnotě 99,– Kč za každý odpracovaný den (+- 2.000,- Kč měsíčně),
  • 2 dny zdravotního volna k řádné dovolené navíc,
  • VIP členství Datart,
  • sleva na nákup vozidel Škoda,
  • odměna za doporučení nového kolegy (až 15.000 Kč).

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) - není nutnost

Benefity

  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Stravenkový paušál
  • Cafeterie

Detaily o pracovním místě:
Firma: 100 % REWORK s.r.o.
Lokalita: Mladá Boleslav
Pracovní pozice: Kontrolor kvality / Řidič VZV - možnost i DPP I Mladá Boleslav
Směnnost práce Zkrácený úvazek, Dohoda o prov
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30000-36000 Kč
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Mladá Boleslav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kontrolor kvality / Řidič VZV - možnost i DPP I Mladá Boleslav ve městě Mladá Boleslav? Pošlete svůj životopis firmě 100 % REWORK s.r.o. ještě dnes.