Knihovník/ Knihovnice, Lektor - pracovník oddělení pro děti

Zlín
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 24 100 - 31 820 Kč/měsíc

Náplň práce:
. metodická a obsahová příprava a realizace lekcí knihovnicko-bibliografické a informační gramotnosti pro mateřské a základní školy,
. knihovnické, bibliografické a informační služby v oddělení pro děti,
. komplexní správa výpůjčního protokolu knihovny,
. příprava a realizace volnočasových aktivit s využitím moderních technologií,
. vedení čtenářských klubů Knihožrouti, Robožrouti
. prezentace oddělení pro děti na internetu (Facebook, Instagram)
. práce s informačním fondem knihovny,
. poskytování informací o knihovně a jejích službách, akcích knihovny.
Pracovní poměr:
na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, práce ve směnném provozu, nástup od 1. 6. 2024 nebo dohodou
Platové podmínky:
9. platová třída podle platných právních předpisů o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (tabulka č. 1)
Místo výkonu práce:
Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace, Zlín
Požadavky:
. minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou,
. vzdělání a praxe v oborech knihovnictví nebo pedagogika volného času výhodou,
. pedagogické schopnosti, lektorské dovednosti, dobrý všeobecný přehled,
. samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, kreativita, nekonfliktnost, ochota učit se,
. informační gramotnost, znalost práce s počítačem (kancelářské aplikace, internet, e-mail, apod.),
. mladistvé uvažování, vstřícnost a empatie k dětem, čtenářům, kolegům,
. znalost knihovního systému (Verbis) výhodou.
Nabízíme:
. osobní rozvoj,
. možnost prohlubovat odborné znalosti a dovednosti,
. 25 dnů dovolené,
. 2 dny placeného pracovního volna,
. příspěvek na stravné ad.
Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
. Jméno, příjmení, titul
. Datum a místo narození
. Adresa trvalého pobytu
. Kontaktní údaje (číslo telefonu, e-mailová adresa)
. Datum a podpis
Přílohou písemné přihlášky bude profesní životopis s uvedením průběhu vzdělávání, dosavadních zaměstnání a odborných znalostí a dovedností a motivační dopis v rozmezí max. 1 A4.
Přihlášku včetně životopisu zašlete elektronicky nejpozději do 17. 5. 2024 do 12.00 hodin na e-mailovou adresu: nebo písemně na adresu:
Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace,
Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín

Informace o pracovní pozici poskytne: Bc. Jana Hoferková, tel.: , e-mail: .

Mapa umístění pracoviště:
Firma: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace
Lokalita: Zlín
Pracovní pozice: Knihovník/ Knihovnice, Lektor - pracovník oddělení pro děti
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 100 Kč - 31 820 Kč
Nabídka přidána: 5. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    166 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Knihovník/ Knihovnice, Lektor - pracovník oddělení pro děti ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace ještě dnes.