Junior/ Senior Inženýr v oblasti vývoje (pozice je vhodná i pro absolventy)

Plzeňský, Plzeň

Jsi čerstvý absolvent VŠ bakalářského nebo magisterského studia na fakultě elektro nebo máš středoškolské vzdělání s předchozí zkušeností ve vývoji?

Pokud máš technické smýšlení, tak je to pracovní příležitost pro tebe.

Pokud máš zájem pracovat ve vývojovém oddělení, pošli nám svůj životopis.

POPIS POZICE:
  • vyhodnocování legislativních požadavků produktů vedoucích ke snížení dopadu na ŽP
  • zajištění podkladů o shodě produktu
  • tvorba a spolupráce na designu výrobků
  • tvorba technické dokumentace a příslušných dokumentů
  • komunikace s testovacím oddělením
  • spolupráce s kolegy z oddělení vývoje a kvality, mateřskými společnostmi v zahraničí
  • možnost i vycestovat občasně do zahraničí
  • spolupráce na vlmi zajámavých projektech

PROFIL KANDIDÁTA:
  • bakalářské/magisterské vzdělání - elektro
  • nebo předchozí praxe ve vývoji
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • orientace v technické dokumentaci

NABÍZÍME:
  • pravidelné každoroční navyšování mzdy
  • náborový příspěvek
  • osobní ohodnocení 2 500 Kč (měsíčně)
  • mesíční docházkový bonus v hodnotě 1500 kč
  • 2x půlroční bonus = plná 13. mzda
  • 14. mzda
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasného HO
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • dotované závodní stravování
  • pitný režim na pracovišti zdarma
  • jazykové kurzy a vzdělávací kurzy v pracovní době
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • Cafeteria system - využijete např. na sportovní aktivity, kulturu nebo dovolenou (6000 Kč /rok)

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Plzeň
Odvětví práce: Elektro a automatizace
Výroba a vývoj
Vyšší management
Pracovní pozice: Junior/ Senior Inženýr v oblasti vývoje (pozice je vhodná i pro absolventy)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior/ Senior Inženýr v oblasti vývoje (pozice je vhodná i pro absolventy) ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeň - Elektro a automatizace