Inženýr dodavatelské kvality

Pardubický kraj

Náplň práce

Hledáme nového kolegu na oddělení kvality, který se chce stát členem pohodového týmu. Pracujte pro společnost, která spolupracuje se světoznámými značkami jako je BMW nebo Toyota. Právě hledám inženýra dodavtelské kvality do Pardubic
Vaší náplní práce bude:
  • Spravovat zákaznické a interní portály
  • Sledovat a kontrolovat kvalitu dílů (součástky, nakupované a hotové díly) pro každého zákazníka a řídit související akční plány
  • Vyjednávat a zpracovávat reklamace / náklady k dodavatelům
  • Provádět procesní audity u dodavatelů (VDA6.3)
  • Zpracovávat analýzy a zpracování vrácených dílů
  • Pracovat na nových projektech, spolupracovat na vzorkování společně s projektovým týmem (PPAP)
  • Vytváření hraničních vzorků
  • Požadujeme

  • Aj na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)
  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu
  • Znalost FMEA, VDA, 8D, QRCI, KP, CPK, SPC
  • Nabízíme

  • práci ve stabilním týmu
  • odměny ke mzdě
  • kompletní zaškolení
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů volna
  • 2 sick days
  • jazykové kurzy
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijko
  • možnost home officu-po zaučení a domluvě
  • odborné kurzy a školení
  • a další benefity…
  • Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
    NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Pardubický kraj
    Pracovní pozice: Inženýr dodavatelské kvality
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: 50 000 Kč - 65 000 Kč
    Nabídka přidána: 11. 5. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

    Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Pardubický kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inženýr dodavatelské kvality ve městě Pardubický kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.