Instalatér do Německa

Německo

Náplň práce:

Instalace topení a zprovoznění sanitárních zařízení a klimatizační techniky.
Instalace a zapojení kotlů.
Výměna dílů, včetně filtrů, těsnění a nástavců.
Zasíťování soustav a systémů.
Identifikace a odstranění chyb.

Co od Vás očekáváme:

Vyučení v oboru je výhodou, případně víceletá praxe v oboru.
Psychická a fyzická odolnost jsou klíčové pro úspěšné plnění pracovních úkolů.
Schopnost pracovat samostatně s vysokou mírou zodpovědnosti a spolehlivosti.
Připravenost k cestování na montáže a pracovní cesty.
Flexibilita a schopnost dobré orientace ve výkresech.
Znalost němčiny alespoň na základní komunikativní úrovni pro efektivní komunikaci s kolegy na stavbě.
Platný řidičský průkaz a vlastní automobil.

Co Vám můžeme nabídnout:

Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou.
Mzda až 17€/hodinu (v závislosti na kvalifikaci, zkušenostech a znalostech němčiny).
Diety ve výši 6€ - 8€ na hodinu a další příplatky (cestování, ubytování).
Možnost týdenních záloh ze mzdy.
Pracovní doba 35-40 hodin týdně.
Možnost regionálního nebo celostátního nasazení dle domluvy.
Dovolená až 30 dní.
Po 6 měsících zkušební doby nárok na příspěvek na dovolenou a vánoční prémie.
Zajištění ubytování, pracovního oblečení a obuvi.
Zaměstnanecké pojištění (zdravotní a sociální).
Pravidelný kontakt s česky mluvícím pracovníkem.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování

Detaily o pracovním místě:
Firma: ELSTA GmbH
Lokalita: Práce v Německu
Pracovní pozice: Instalatér do Německa
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 3.360 – 4.200 €
Nabídka přidána: 24. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Instalatér do Německa ve městě ? Pošlete svůj životopis firmě ELSTA GmbH ještě dnes.