Hledáme učitele na 1. st., asistenta pedagoga a vychovatele

Praha

O nás

Královská základní škola je škola s unikátním bilingvním vzdělávacím konceptem.

Hledáme kandidáta/kandidátku na pozici učitel/učitelka na 1. stupeň, pro kterého není práce jen povinností. Jsme srdcaři, kteří vnímají děti jako naši budoucnost. Poskytujeme jim individuální prostor pro všestranný rozvoj jejich potenciálu v respektujícím prostředí. Zároveň dbáme na to, aby přiměřeně akademicky rostly. Slova jako ohleduplnost, vzájemnost a úcta pro nás nejsou jen prázdná slova. S angličtinou se u nás děti setkávají jako s živým jazykem, kterým aktivně denně mluví.

Náplň práce:

  • Plánování, příprava a realizace výuky všech předmětů dle školního vzdělávacího programu s důrazem na individuální přístup k žákům a integraci bilingvního vzdělávání do každodenního učení.
  • Aktivní podpora dvojjazyčného vzdělávání ve vyučovacím procesu, včetně rozvoje jazykových dovedností žáků ve vybraném cizím jazyce.
  • Používání moderních a interaktivních výukových metod a technologií, které podporují aktivní zapojení žáků do výuky a rozvíjí jejich kritické myšlení a tvořivost.
  • Organizace a doprovod žáků na pravidelné exkurze, vzdělávací výlety a další mimoškolní aktivity, které rozšiřují vědomosti a zkušenosti žáků a posilují týmového ducha.
  • Identifikace individuálních potřeb a schopností žáků a přizpůsobení výuky tak, aby podporovala jejich celkový rozvoj a dobrou pohodu.
  • Udržování pravidelné komunikace s rodiči o pokrocích, potřebách a úspěších jejich dětí, a spolupráce na podpoře vzdělávacího procesu mimo školu.
  • Aktivní zapojení do školení a dalších profesních rozvojových aktivit s cílem neustálého zdokonalování pedagogických dovedností a metod.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Nadšený a sehraný tým: Kolektiv s výbornou atmosférou a vzájemnou podporou, zaměřený na poskytování kvalitního vzdělání a podporu osobního i profesního růstu.
  • Unikátní česko-anglický bilingvní vzdělávací systém: Inovativní přístup kombinující to nejlepší z českého a anglického jazyka, obohacující vzdělávací proces.
  • Podpora osobního růstu: Důraz na stálý rozvoj s širokými možnostmi pro osobní i profesní růst zaměstnanců.
  • Maximálně 16 dětí ve třídě, asistent pedagoga k dispozici: Individuální přístup k vzdělávání díky menšímu počtu dětí ve třídách a podpoře asistentů pedagoga.
  • Empatické a angažované vedení školy: Vedení, které je blízko učitelům a podporuje je ve všech aspektech profesní činnosti.
  • Činnostní učení, práce s pomůckami, s interaktivní tabulí a tablety: Využívání moderních metod a technologií pro zábavné a efektivní vzdělávání.
  • Nové, moderní, nadstandardně vybavené prostředí - Praha 7: Prostory navržené pro podporu kreativity a učení v příjemném a stimulujícím prostředí.
  • Celý nebo částečný úvazek: Flexibilní pracovní doba pro snadné skloubení profesního a osobního života.
  • Služební notebook, multisport karta, 3 sick days ročně: Zaměstnanecké benefity pro dobrý pocit z práce.
  • Adekvátní finanční ohodnocení: Spravedlivé a motivující ohodnocení odpovídající profesním dovednostem a zkušenostem.

Co potřebujeme my od Vás?

  • Odpovídající kvalifikaci pro práci na 1. stupni ZŠ
  • Relevantní zkušenost se vzděláváním dětí je velkou výhodou
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Respektující a ohleduplný přístup k dětem, kolegům i prostředí
  • Anglický jazyk na úrovni alespoň B1/B2
  • Schopnost spolupracovat, přijímat výzvy, ale občas i pokyny
  • Zdravou loajalitu, kreativitu a flexibilitu
  • Zájem o další vzdělávání v oboru

Více informací o nás naleznete na našich webových stránkách:

https://www.skolatroja.cz, https://www.kralovskaskola.cz

Benefity

  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Závodní stravování

Detaily o pracovním místě:
Firma: Královská mateřská škola a základní škola, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Hledáme učitele na 1. st., asistenta pedagoga a vychovatele
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 42.000 – 55.000 Kč
Nabídka přidána: 29. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledáme učitele na 1. st., asistenta pedagoga a vychovatele ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Královská mateřská škola a základní škola, s.r.o. ještě dnes.