Fyzioterapeut/ka

Hradec Králové

O nás

Zdravotnické zařízení Poliklinika Foerstrova hledá fyziotererapeuta  na plný , nebo částečný úvazek do svého rehabilitačního  centra v Hradci Králové

Kdo jsme : Tým fyzioterapeutů a rehabilitačních lékařů , pro které je fyzioterapie vášní. Podporujeme kontinuální odborný růst  a vzdělávání  našich zaměstnanců.  A také jsme skvělá parta.

Náplň práce:

  • Vykonávání prace fyzioterapeuta  v ambulantním provozu

My očekáváme, že:

  • Budeš vykonávat  práci fyzioterapeuta podle nejlepšího vědomí a svědomí
  • Budeš řádně vést  zdravotnickou dokumentaci podle daného vzoru
  • Budeš se kontinuálně vzdělávat
  • Budeš spolupracovat s kolegy
  • Přijdeš s nápady na zlepšení  práce , terapie  či provozu
  • Najdeš odvahu nám říct, co děláme špatně , co se ti nelíbí , i naopak

Co můžeš očekávat ty:

  • Odpovídající mzda+ měsíční bonus
  • Pacienty ti objedná recepce – nemusíš s tím ztrácet čas
  • Klid na práci v moderní  a plně vybavené ambulanci
  • Vedení terapie je plně na tobě
  • Možnost vybrat si  velké kurzy (Mobilizace, McKenzie, ACT, Spirální dynamika, Bobath, BPP, PNF,apod.) a my ho z 80% zaplatíme
  • Každý rok si můžeš vybrat menší kurzy, které tě zajímají – máš na to budget
  • Hlavní fyzioterapeut  a rehabilitační lékař  budou tví nejbližší kolegové , se kterými můžeš konzultovat vše potřebné
  • Svůj PC – vedeme dokumentaci výhradně elektronicky
  • Provozní manažer vytváří  výborné prostředí  pro Tvou práci
  • Zkrácený  úvazek  je vždy možný

Benefity

  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání

Detaily o pracovním místě:
Firma: Fyziocentrum Baťa s.r.o.
Lokalita: Hradec Králové
Pracovní pozice: Fyzioterapeut/ka
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 32.500 – 49.000 Kč
Nabídka přidána: 1. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Fyzioterapeut/ka ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě Fyziocentrum Baťa s.r.o. ještě dnes.