Elektromontér (kamerové systémy nebo FTV)

Praha hl.m.

Požadavky: Náplň práce:

• Instalační a servisní činnosti na kamerových systémech (především Praha a středočeský kraj)

• Instalační a servisní činnosti na fotovoltaických systémech (občasné výjezdy mimo Prahu i na více dní)

• Realizace kabelových rozvodů

Pro tuto práci potřebujete:

• Elektro-oprávnění (dříve vyhl.50)

• ŘP sk. B - aktivní řidič

• Pro práce na kamerových systémech je potřeba se nebát pracovat ve výškách

• Zkušenosti s montáží či servisem buď kamer nebo FTV vítány - absolventy zaučíme

Nabízíme:

• Práci pro ryze českou firmu se stabilním zázemím a postavením na trhu

• Účast na unikátních projektech

• Investujeme do vzdělání zaměstnanců (studium, odborná školení, kurzy apod.).

• Týden dovolené navíc, notebook, telefon k soukromému použití a další benefity skupiny ELTODO

Zaujali jsme Vás. Pošlete nám Váš životopis nebo jen napište jaké máte zkušenosti.