Dispečer/ Dispečerka

Nošovice

O nás

Rádi komunikujete s lidmi? Pracujete rádi v týmu? Umíte se vypořádat s vypjatými situacemi? … pokud je Vaše odpověď ANO, tak hledáme právě Vás!

Společnost CHB Logistics s.r.o. se specializuje zejména na MKD po celé Evropě, naše hlavní destinace jsou SLO, SK, IT, AT a Benelux. Další naší činností je nákladní silniční přeprava, manipulace s nákladem, manipulace s kovovými odpady, skladování zboží, dále také zprostředkování obchodu a služeb.

Jsme rychle rostoucí logistická společnost s osobním přístupem k zaměstnancům a nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici dispečer/dispečerka na naší pobočku do Nošovic v okrese Frýdek-Místek v Moravskoslezském kraji

Náplň práce

  • aktivní komunikace se zákazníky, partnery a řidiči
  • celková zodpovědnost a kontrola dopravy, zajištění poskytování kvalitních a nákladově efektivních služeb zákazníkům
  • dohlížení na plánování zásilek a vyhodnocování výkonů poskytovatelů
  • nápomoc při realizaci kontinuálního zlepšování ke spokojenosti zákazníků
  • Řidičský průkaz sk C+E výhodou

Co od Vás očekáváme

  • zkušenost na této pozici 5 let
  • znalost anglického jazyka (B1)
  • strategické myšlení
  • práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • logické uvažování
  • přirozená zodpovědnost
  • rozhodovací schopnost
  • praxe v oboru (není podmínkou, vše potřebné jsme schopni naučit)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • 2x do roka finanční bonus
  • nástup možný ihned
  • práce na plný úvazek
  • mzda 35 000 Kč -podle zkušeností)

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: CHB LOGISTICS s.r.o.
Lokalita: Nošovice
Pracovní pozice: Dispečer/ Dispečerka
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35.000 Kč
Nabídka přidána: 18. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Nošovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dispečer/ Dispečerka ve městě Nošovice? Pošlete svůj životopis firmě CHB LOGISTICS s.r.o. ještě dnes.