Dělník/ce do výroby od 30 000Kč Jičín s ubytováním

Jičín

Informace
Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Pro našeho klienta nyní sháníme nové kolegy do výroby v Jičíně.

Náplň práce:

• Navěšování kol

• Manipulace s výrobky
Co od vás očekáváme
• Dobrý zdravotní stav

• Fyzickou zdatnost a manuální zručnost

• Ochotu pracovat na směnný provoz (R-O-N), víkendy volné
Co vám nabízíme
• Možnost prohlídky výroby před nástupem

• Mzdu až 35 000 Kč

• Příspěvek na bydlení až 3.500,-

• Příspěvek na dopravu až 500,-

• Možnost UBYTOVÁNÍ ZDARMA

• Stravenky a velké množství bonusů

• 13. a 14. plat

Detaily o pracovním místě:
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Lokalita: Jičín
Odvětví práce: Automobilový průmysl
Pracovní pozice: Dělník/ce do výroby od 30 000Kč Jičín s ubytováním
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Jičín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dělník/ce do výroby od 30 000Kč Jičín s ubytováním ve městě Jičín? Pošlete svůj životopis firmě ADECCO spol. s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jičín - Automobilový průmysl