BRIGÁDA Řidič/ka do 3,5 tuny - Innomotics Frenštát 140/hod.

Frenštát pod Radhoštěm

O nás

Preferujete stabilní dlouhodobou brigádu ve velké nadnárodní společnosti? V tom případě už nehledejte dál, tato pracovní nabídka je určena přímo pro Vás.

Náplň práce:

  • Máte zájem o pravidelný, dlouhodobý přivýdělek v oboru, který Vás bude bavit a řízení je Vašim koníčkem?
  • Pokud ano, tak jste tu správně. Šikovný řidič, který má smysl pro pořádek, má u nás cenu zlata.
  • Dáme Vašemu životu rovnováhu mezi prací a soukromím. Pokud toužíte po práci formou brigády v oboru gastronomie, kde budete mít skvělé kolegy, už nehledejte dál. Našli jste.
  • Spolupráce formou DPP neno DPČ.
  • Pravidelné ranní směny PO – PÁ v čase  8:00– 11:00 hod.
  • Nachystaná jídla v boxech si naložíte do auta a rozvezete na požadovaná střediska, zde boxy vyložíte a pomůžete je vynést do jídelen.

Co od Vás očekáváme:

  • bez fyzické zdatnosti se u nás neobejdete
  • vlastníte ŘP sk. B a rádi řídíte? Tak jste tu správně!

Co Vám můžeme nabídnout:

  • peníze jsou na Vašem účtu vždy do 5. dne v měsíci
  • spolupráce na DPP, nebo DPČ, odměna 140 Kč/ hod.
  • oběd za 30,- Kč
  • směny od pondělí do pátku – víkend patří Vám, ne práci

Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o.
Innomotics, s. r. o., Markova 952, 744 11 Frenštát pod Radhoštěm

Detaily o pracovním místě:
Firma: ARAMARK, s.r.o.
Lokalita: Frenštát pod Radhoštěm
Pracovní pozice: BRIGÁDA Řidič/ka do 3,5 tuny - Innomotics Frenštát 140/hod.
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 31. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Frenštát pod Radhoštěm - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici BRIGÁDA Řidič/ka do 3,5 tuny - Innomotics Frenštát 140/hod. ve městě Frenštát pod Radhoštěm? Pošlete svůj životopis firmě ARAMARK, s.r.o. ještě dnes.