Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Administrátor Linux pro systémy řízení letového provozu

Praha

Popis pozice

Jaká bude Vaše náplň práce?

* údržba a servis informačních systémů zaměřených na řízení letového provozu a zpracování radiolokačních informací
* návrh řešení systému dohledu a diagnostiky
* administrace LAN/WAN
* podpora a údržba stávajících SW
* spolupráce při analýze požadavků zákazníka, tvorbě specifikací a technického designu
* implementace nových SW modulů
* testování jednotlivých částí SW
* instalace, diagnostika a opravy HW
* spolupráce s projektovým týmem při implementaci produktů
* školení zákazníků

Co očekáváme?

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* praxi alespoň 2 roky
* UNIX/Linux – pokročilá znalost
* administrace UNIX/Linux – pokročilá znalost
* administrace LAN/WAN – pokročilá znalost
* analytické a logické myšlení, kreativita, zodpovědnost
* znalost programování a tvorby skriptů – výhodou
* orientace v problematice ATM a C2 velkou výhodou
* ochota dále se vzdělávat

Co Vám nabízíme:

* zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
* možnost podílet se na unikátních projektech
* šanci pracovat v inspirativním kolektivu zkušených profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací
* získání zkušeností ze zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
* flexibilní pracovní dobu a možnost občasného home office, 5 týdnů dovolené
* den volna na dobrovolnické aktivity
* podporu ve Vašem dalším rozvoji a vzdělávání (např. v rámci interních kurzů)
* výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenkový paušál…)
* skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit

Těšíme se na Vaše CV v českém jazyce. Přidejte se k nám!

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Občerstvení na pracovišti
- Možnost občasné práce z domova
- Možnost delšího neplaceného volna

Detaily o pracovním místě:
Firma: ICZ
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Administrátor Linux pro systémy řízení letového provozu
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrátor Linux pro systémy řízení letového provozu ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ICZ ještě dnes.