Úřad práce - Kladno

Kontaktní pracoviště Kladno - Sociální služby, příspěvek na péči

Adresa:Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon:950 127 111
E-mail:podatelna.kl@uradprace.cz
Pondělí:8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý:8:00 - 11:00
Středa:8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek:8:00 - 11:00
Pátek:8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
sociální pracovníkMonika Broumová, DiS.
Monika.Broumova@uradprace.cz
950 127 396
sociální pracovníkBc. Filip Kruncl, DiS.
Filip.Kruncl@uradprace.cz
950 127 395
vedoucí oddělení PnP a DOZPMgr. Lucie Slavíková, DiS.
Lucie.Slavikova@uradprace.cz
950 127 584
sociální pracovníkMiroslava Froncová, DiS.
Miroslava.Froncova@uradprace.cz
950 127 574
sociální pracovníkTereza Grimová, DiS.
Tereza.Grimova@uradprace.cz
950 127 392
sociální pracovníkLada Hrbková, DiS.
Lada.Hrbkova@uradprace.cz
950 127 577
sociální pracovníkDavid Kosina, DiS.
David.Kosina@uradprace.cz
950 127 579
sociální pracovníkMartina Perglová, DiS.
Martina.Perglova@uradprace.cz
950 127 334
sociální pracovníkTereza Tomášková, DiS.
Tereza.Tomaskova1@uradprace.cz
950 127 334
sociální pracovníkBc. Alena Zeislová, DiS.
Alena.Zeislova@uradprace.cz
950 127 571
sociální pracovníkBc. Lucie Zeislová, DiS.
Lucie.Zeislova@uradprace.cz
950 127 397

Úřad práce - Kontaktní pracoviště Kladno

Úřad práce - Kladno

Úřady práce v okolí:

Úřady práce - zpět na přehled
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách