Úklid ADMINISTRATIVNÍCH PROSTOR - Velké Poříčí (A42)
Náchod

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. | Přidáno: 28. 3. 2024

Pomocník na stavbě
Kladno

130 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Úklidové práce - popelář - výplata týdně
Praha, Praha

140 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Úklidový pracovník Uh. Brod / 120 Kč
Uherské Hradiště

BAVA servis s.r.o. | 115 Kč - 120 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Pracovnice úklidu
Karviná

Sanatorium Kochova s.r.o. | 15 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Pracovník úklidu a stravování
Bruntál

Spolkový dům Mariany Berlové - zapsaný spolek | 19 100 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Pracovník úklidu
Mladá Boleslav

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 18 900 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Pracovník/pracovnice úklidu
Plzeň-město

Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s. | 150 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE
Břeclav

OPTIMIA facility s.r.o. | 120 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

PRACOVNÍK ÚKLIDU OZP (M/Ž)
Sedlec

Bartoň a Partner s.r.o. | 14 175 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Pracovník úklidu a prádelny
Praha-západ

Domov Alzheimer Roztoky u Prahy z.ú. | 20 000 Kč - 25 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Plnění lahví PB plynem, evidence plnění, sklad
Olomouc

TOMEGAS s.r.o. | 24 000 Kč - 28 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Pradlena
Písek

HEINCL s.r.o. | 17 000 Kč - 20 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

UKLÍZEČ/KA
Liberec

Charita Liberec | 22 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Uklízeč/ka
Brno-venkov

GLANZO s.r.o. | 225 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Uklízeč/ka
Brno-město

GLANZO s.r.o. | 10 500 Kč - 12 800 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Uklízeč/ka
Brno-město

Uklízeč/ka
Pardubice

NOVIKOVA CZ s.r.o. | 18 900 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

SPECIALISTA/KA monitoringu, volných pracovních míst, zahraniční zaměstnanosti a povinného podílu
Liberec

Úřad práce České republiky | 25 280 Kč - 37 170 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Úklidový pracovník - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Úklidový pracovník?

Pro profesi "Úklidový pracovník" aktuálně najdete 2 077 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Úklidový pracovník?

Úklidový pracovník je osoba zodpovědná za údržbu a udržování čistoty a pořádku ve veřejných a soukromých prostorách. Úklidoví pracovníci pomáhají udržovat prostory čisté a bezpečné pro všechny, kteří je navštěvují. Pro práci úklidového pracovníka je nezbytné mít dobré znalosti a zkušenosti s úklidem, čištěním a údržbou. Úklidoví pracovníci musí být schopni pracovat samostatně, mít dobré organizační schopnosti a být schopni pracovat v různých prostředích.