Strážný - Blansko - nástup možný od 1.5.24
Blansko

G4S Secure Solutions (CZ), a.s. | Přidáno: 19. 4. 2024

Mistr výroby infuzních roztoků
Nymburk

43 000 Kč - 45 000 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Bezpečnostní pracovník - strážný/150,- kč hod
Praha, Praha

TOP security s.r.o. | 140 Kč - 150 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

vrátný - HPP - mzda až 145,-Kč/hod pro OZP a OZZ
Praha

PragueInvest s.r.o. | 132 Kč - 145 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Strážný/á OZP
Brno-venkov

Bartoň a Partner s.r.o. | 14 000 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Olomouc

Bartoň a Partner s.r.o. | 15 100 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Olomouc

Brno-venkov

Bartoň a Partner s.r.o. | 14 500 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Olomouc

Kolín

Bartoň a Partner s.r.o. | 15 600 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Vrátný / Vrátná - OZP
Kroměříž

DIESELSERVIS Kroměříž s.r.o. | 19 500 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Strážný/ strážná - pouze pro OZP
Louny

Bartoň a Partner s.r.o. | Přidáno: 19. 4. 2024

Strážný na HPP - 130 Kč/hod.
Stříbro

CS Solutions Group s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Ostraha, vrátný, strážný (pro OZP) - Jihlava
Jihlava

OPTIMIA facility s.r.o. | Přidáno: 19. 4. 2024

Strážní, vrátní (OZP a osoby zdravotně znevýhodněné)
Praha

OKO 69, s.r.o. | 124 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Ostraha, vrátný, strážný (pro OZP) - Praha 1
Praha

Operátor logistiky, Praha 10 - Malešice
Praha

Česká pošta, s.p. | Přidáno: 19. 4. 2024

STRÁŽNÝ/RECEPČNÍ M/Ž (OZP) – Praha 10 Záběhlice
Praha

PROTECTON HOLDING, a.s. | Přidáno: 19. 4. 2024

STRÁŽNÝ/ NÁ (OZP) – Nový Bydžov - 123, 90 Kč/hod
Nový Bydžov

PROTECTON HOLDING, a.s. | 124 Kč - 124 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Praha

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Strážný - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Strážný?

Pro profesi "Strážný" aktuálně najdete 511 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Strážný?

Strážný je profese, která vyžaduje, aby se člověk staral o bezpečnost a pořádek. Strážný je odpovědný za hlídání budov, pozemků a dalších míst, aby se zabránilo nezákonným činnostem a zabránilo se útokům. Strážný také dohlíží na dodržování pravidel a předpisů. K tomu, aby mohli vykonávat tuto práci, musí strážní splňovat určité požadavky, jako je například znalost právních předpisů.