IT manager, správce sítě
Praha, Praha

Richit Solutions s.r.o. | Přidáno: 19. 4. 2024

Správce budov
Žďár nad Sázavou

Přidáno: 19. 4. 2024

Noční správce školního objektu v Malíně
Kutná Hora

10 000 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Správce areálu/údržbář - Koupaliště Praha 8,9

Robert Segmüller | Přidáno: 19. 4. 2024

Správce/správkyně sociálních sítí, copywriter
Olomouc

VIVACO s.r.o. | 26 000 Kč - 28 000 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Servisní technik - technička tiskáren, projektorů a počítačů
Trutnov

AZORELLA, s.r.o. | 160 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Vedoucí odboru veřejného osvětlení
Brno-město

Technické sítě Brno, akciová společnost | 40 000 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

IT specialista, výrobní společnost
Tachov

60 000 Kč - 75 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
Správce pojistného kmene Budějovická
Praha

Kooperativa | Přidáno: 18. 4. 2024

IT SPECIALISTA, výrobní společnost
Plzeňský kraj

Grafton Recruitment | 60 000 Kč - 75 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

*Správce budov

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o. | 35 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Ředitel pobočkové sítě v ČR - služby technického charakteru
Praha

ManpowerGroup s.r.o. | Přidáno: 18. 4. 2024

Správce cloudové platformy Microsoft AZURE, administrátor SW
Česká Lípa

HAiDA s.r.o. | 28 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Technik telekomunikačních sítí - Praha
Praha

CETIN | Přidáno: 17. 4. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Správce sítě - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Správce sítě?

Pro profesi "Správce sítě" aktuálně najdete 264 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Správce sítě?

Správce sítě je odborník, který se stará o správu počítačových sítí. Jejich úkolem je instalovat, konfigurovat a spravovat počítačové sítě, jako jsou sítě LAN a WAN. Také se starají o bezpečnost sítě a zajišťují, aby byly v souladu s požadavky na ochranu dat. Správci sítí také mohou provádět údržbu sítí a provádět opravy počítačů a jiných zařízení, která jsou součástí sítě.