Seřizovač CNC strojů (až 50.000 Kč) m/ž
Rychnov nad Kněžnou

Randstad HR Solutions s.r.o. | 30 000 Kč - 50 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Seřizovač/ka CNC strojů | mzda až 46 000 Kč + bonus 60 000 Kč!
Jihlava

34 000 Kč - 46 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Seřizovač - praxe není nutná
Olomouc

ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 145 Kč - 150 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Seřizovač - (fix 45 000 - 60 000 Kč)
Ostrov

Manpower | Přidáno: 18. 4. 2024

Seřizovač/ka výrobní linky, mzda až 45 000 Kč + bonus 100 000 Kč
Jihlava

40 000 Kč - 45 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Pracovník ostrahy - IMI modřice
Brno

Přidáno: 18. 4. 2024

Operátor v cívkárně
Plzeň

35 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Seřizovač, Olomouc. Pohovory již zítra!
Olomouc

220 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Pohovor zítra! Seřizovač - 220,-/hod.
Olomouc

Seřizovač CNC soustruhu | 2 směny
Brno

Seřizovač 220 Kč/hod! pohovor zítra!
Olomouc

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
Montér ve výrobě jednoúčelových strojů a zařízení
Praha

APT, spol. s r.o. | 36 000 Kč - 42 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

OPERÁTOR VÝROBY - ODMĚNA ZA ZAUČENÍ až 41.000,- Kč
Olomouc

Nestlé Bratislava | Přidáno: 18. 4. 2024

Pracovník/ice úklidu - mytí oken
Ostrava

110 Kč - 130 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Olomouc

Nestlé Česko | Přidáno: 18. 4. 2024

Kompletace světel máme zajištěno ubytování + bonusy navíc!
Jihlava

28 000 Kč - 32 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Operátor/ka výroby - práce pro každého bez nutnosti praxe!
Jihlava

Operátor výroby, odjehlení kol s ubytováním zdarma ihned!
Pardubice

27 000 Kč - 32 200 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Operátor výroby výfukových systémů - nástup ihned
Karviná

DeLu WORK s.r.o. | 23 000 Kč - 27 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Slévač/ka - obsluha licí plošiny mzda až 36 000 Kč Jičín ihned!
Jičín

Manuvia, a. s., organizační složka | 36 000 Kč - 36 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Seřizovač strojů - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Seřizovač strojů?

Pro profesi "Seřizovač strojů" aktuálně najdete 2 218 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Seřizovač strojů?

Seřizovač strojů je odborník, který je zodpovědný za údržbu, opravy a seřizování strojů. Jeho práce zahrnuje diagnostiku problémů a úpravu strojů, aby byly schopny provádět požadované úkoly. Seřizovači strojů musí být schopni pracovat s různými typy strojů a musí mít dobrou technickou znalost a dovednosti. Kromě toho musí být schopni vyhodnotit, opravit a nastavit stroje, aby splňovaly požadavky na kvalitu a bezpečnost.