Řidič/ka

Jihlava

Přidáno: 28. 3. 2024

Řidič sk. B pro rozvoz potravin – Praha
Praha

34 000 Kč - 39 100 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Řidič sk. C, CE
Strakonice

180 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Skladník/ řidič VZV
Plzeň

38 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Skladník expedice bez nočních směn (bez VZV)
Ostrava

23 000 Kč - 27 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Řidič pro kavárny IPPA Café, Praha 1
Praha, Praha

AVANERO s.r.o. | 160 Kč - 160 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Skladník s VZV - nástup ihned, ranní směny Praha 9
Praha

30 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Řidič MKD se mzdou 50000,-+ prémie- nástup přímo do kmene
Kolín

50 000 Kč - 90 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Mzda až 150 Kč/h - Ostraha logistického areálu (M/Ž)
Liberec

Mark2 Corporation Czech, a.s. | 135 Kč - 150 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Řidič nákladních automobilů
Svitavy

Milan Řehořek | 37 500 Kč - 37 500 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Řidič/ka
Kladno

GiveMeFive s.r.o. | 27 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Řidiči tahačů
Litoměřice

MIDOTRANS s.r.o. | 21 300 Kč - 21 400 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Řidič autobusu - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Řidič autobusu?

Pro profesi "Řidič autobusu" aktuálně najdete 1 981 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Řidič autobusu?

Řidič autobusu je pracovní pozice, která vyžaduje odpovědnost, pozornost a schopnost řídit velké vozidlo. Řidič autobusu musí dodržovat bezpečnostní předpisy a zákonné požadavky. Musí také být schopni orientovat se v oblasti, kde řídí, a znát trasy, které musí projíždět. Řidič autobusu musí také zajistit, aby jeho vozidlo bylo v dobrém stavu a aby cestující byli bezpečně přepraveni na jejich cestě.