Provozní zámečník
Plzeň

Přidáno: 25. 4. 2024

Provozní manažer
Praha

Asistent provozního manažera, nástupní plat 30 000Kč/měsíc
Ostrava

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 30 000 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 25. 4. 2024

Zámečník/ce - odjehlovač/ka
Hradec Králové

120 Kč - 150 Kč | Přidáno: 25. 4. 2024

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
Automechanik/zámečník - Beroun
Beroun

AVE CZ odpadové hospodářství | Přidáno: 25. 4. 2024

Elektroúdržbář - ranní a odpolední směna
Plzeň

Manpower | Přidáno: 25. 4. 2024

Test pozice
Praha

Martin Micka test | Přidáno: 25. 4. 2024

Zámečník & Montér - vítáme i absolventy bez zkušeností
Ostrava

Koma Industry s.r.o. | Přidáno: 25. 4. 2024

Zámečník bez nočních směn mzda až 39 500 Kč! (m/ž)
Ústí nad Orlicí

38 000 Kč - 39 500 Kč | Přidáno: 25. 4. 2024

Plzeň, Plzeň

WOFINO | Přidáno: 25. 4. 2024

Ostrava, Ostrava

Provozní elektrikář

Liberec, Liberec

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Provozní zámečník - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Provozní zámečník?

Pro profesi "Provozní zámečník" aktuálně najdete 1 137 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Provozní zámečník?

Provozní zámečník je odborník v oboru mechanických a elektrických systémů. Pracuje se stroji, zařízeními a mechanismy. Je odpovědný za diagnostiku, opravu a údržbu těchto systémů. Provozní zámečník musí mít dobré znalosti v oblasti mechaniky, elektrotechniky, hydrauliky a pneumatiky. Dále musí umět číst technické výkresy a mít schopnost rychle analyzovat problémy a nalézat řešení.