Řidič Praha (20 hod./týden)
Praha

14 800 Kč - 15 400 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Řidič sk. C
Praha

LHD service, s.r.o. | 2 150 Kč - 2 150 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Řidič SK B na rozvoz potravin Ústí nad Labem
Ústí nad Labem

34 000 Kč - 37 400 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Řidič(ka) kamionu skupiny C + E
Olomouc

ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 40 000 Kč - 60 000 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Montážní a demontážní práce
Ostrava

150 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Řidič - výpomoc
Frýdek-Místek

Dominik Kozelek | 4 000 Kč - 4 000 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Skladník s VZV 185,-Kč/hod
Uherské Hradiště

185 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

ZAHRADNÍK - ÚDRŽBY, REALIZACE, VÝSADBY
Praha, Praha

Bíba - zahradní architektura, s. r. o. | 170 Kč - 170 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Rozvoz jídel Chomutov 1100-1600,-/směna
Chomutov

Pavel Vondrák | 1 100 Kč - 1 600 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Rozvoz jídel CHEB 1200-1600,-/směna
Cheb

Pavel Vondrák | 1 200 Kč - 1 600 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Rozvoz jídel Kladno (1200-1600,-/směna)
Kladno

Rozvoz jídel Plzeň 1400-2500,-/směna
Plzeň

Pavel Vondrák | 1 400 Kč - 2 700 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Rozvoz jídel Klatovy (1100-1300,-/směna)
Klatovy

Pavel Vondrák | 115 Kč - 115 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Manipulant s VZV- až 190Kč/h!
Říčany

AGENTURA PLUS, spol. s r.o. | 190 Kč - 190 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Rozvoz jídel Karlovy Vary 1200-1800,-/směna
Karlovy Vary

Pavel Vondrák | 1 200 Kč - 1 800 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Kuchařka studené kuchyně - Výroba obložených baget
Klimkovice

Lahůdky Shop s.r.o. | 130 Kč - 150 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

DPP - řidič/úklidový pracovník - Strakonice (m/ž)
Strakonice

Aseta Cleaning a.s. | Přidáno: 24. 4. 2024

Řidič VZV, 160-180Kč čist./hod., noční směny, VÝPLATA PO TÝDNU
Plzeň

WELL PACK s.r.o. | 160 Kč - 180 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Řidič/ka VZV - Bravantice (30 hodin/týden - mzda po 3 letech 34 100 Kč)
Ostrava

Lidl Česká republika s.r.o. | 31 100 Kč - 34 100 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Osobní řidič - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Osobní řidič?

Pro profesi "Osobní řidič" aktuálně najdete 2 018 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Osobní řidič?

Osobní řidič je zaměstnanec, který se stará o bezpečnou a pohodlnou jízdu svého zaměstnavatele. Je zodpovědný za řízení vozidla, navigaci a včasné doručení cíle. Musí také zajistit, aby byly splněny veškeré požadavky zaměstnavatele, například zajištění vhodného parkování, zajištění pohonných hmot nebo doprovod osob. Osobní řidič musí být také schopen reagovat na situace na silnici a zachovat bezpečnost.