Technik výroby
Benešov

Přidáno: 28. 3. 2024

Servisní technik, technická podpora - možnost HO, benefity
Praha

50 000 Kč - 55 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
TECHNIK/KONSTRUKTÉR | AŽ 80 000 KČ
Kladno

Grafton Recruitment | 60 000 Kč - 80 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Obráběč/ka
Ústí nad Orlicí

30 000 Kč - 40 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

TECHNIK KVALITY | ČESKÉ BUDĚJOVICE | 1 SMĚNA
České Budějovice

Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 45 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Mzda 32 000 Kč - Technik údržby (M/Ž)
Jablonec nad Nisou

Mark2 Corporation Czech, a.s. | 32 000 Kč - 32 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Projektant zabezpečovacích systémů
Brno

85 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Specialista kvality ve strojírenství
Plzeňský kraj

Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 45 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

TECHNIK ELEKTRO ÚDRŽBY
Rychnov nad Kněžnou

ADECCO spol. s r.o. | Přidáno: 28. 3. 2024

Operátor lisovací linky (m/ž). Ubytování zdarma!

25 000 Kč - 27 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Bezpečnostní pracovník - strážný
Rudná

TOP security s.r.o. | 140 Kč - 140 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Elektromechanik strojů | mzda až 45 928 Kč
Bor

Manpower | Přidáno: 28. 3. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Hutní technik - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Hutní technik?

Pro profesi "Hutní technik" aktuálně najdete 3 259 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Hutní technik?

Hutní technik je odborník, který se zabývá výrobou a údržbou hutních zařízení. Je zodpovědný za instalaci, údržbu a opravy všech typů hutních strojů a zařízení. Dále musí provádět kontrolu a údržbu hutního vybavení, aby zajistil bezpečnost a účinnost provozu. Hutní technik musí znát základy hutního procesu a mít zkušenosti s používáním hutního vybavení.