Systémový analytik
Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

WOFINO | Přidáno: 29. 3. 2024

Projektový inženýr - analytik
Pardubice, Pardubice

Finanční controller/analytik - i junior, až 55.000 #UKEgu
Ústecký kraj

INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 35 000 Kč - 55 000 Kč | Přidáno: 29. 3. 2024

Finanční controller/analytik - i junior, až 55.000 #pzvjS

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ ZÁSOB (AŽ 55.000 KČ)
Plzeňský kraj

AC Jobs, s.r.o. | 50 000 Kč - 55 000 Kč | Přidáno: 29. 3. 2024

Specialista plánování zásob (AŽ 55.000 KČ)

Advantage Consulting, s.r.o. | 50 000 Kč - 55 000 Kč | Přidáno: 29. 3. 2024

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
AML GOVERNANCE EXPERT
Praha

Raiffeisenbank | Přidáno: 28. 3. 2024

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuveden
Brno-město

Vertice Technology CZ s.r.o. | 50 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Finanční controller/analytik - i junior, až 55.000 #A9zKS
Děčín

INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 35 000 Kč - 55 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Finanční controller/analytik - i junior, až 55.000 #ztW1r
Ústí nad Labem

Bezpečnostní konstruktér / analytik
Nový Jičín

30 000 Kč - 50 000 Kč | Přidáno: 27. 3. 2024

Databázový specialista MS SQL příležitost
Olomouc

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. | Přidáno: 27. 3. 2024

Senior Data Scientist
Praha

Sourcein | Přidáno: 26. 3. 2024

Analytik QC - junior 32.000,- Kč - 42.000,- Kč
Břeclav

Fosfa a.s. | Přidáno: 26. 3. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Databázový analytik - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Databázový analytik?

Pro profesi "Databázový analytik" aktuálně najdete 240 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Databázový analytik?

Databázový analytik je odborník, který je zodpovědný za analýzu, design a implementaci databázových systémů. Analytik musí mít schopnost analyzovat, navrhovat a implementovat databázové systémy, které jsou vhodné pro konkrétní účely. Musí také vyhodnocovat výsledky databázových dotazů a provádět další úpravy, aby se zvýšila účinnost databázových systémů. Databázový analytik také pomáhá s optimalizací databázových systémů a zajišťuje, aby byly v souladu s požadavky zákazníka.