Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
Projektant - junior (m/ž)
Praha

Kooperativa | Přidáno: 28. 3. 2024

Projektant pozemních staveb - mzda dle zkušeností
Brno

60 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Projektant výtahů
Teplice

VEDOUCÍ PROJEKTANT | ELEKTRO
Ústecký kraj

Grafton Recruitment | 60 000 Kč - 80 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Teplice

Praha, Praha

Elektrikář - projektant
Pelhřimov

PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o. | 25 000 Kč - 38 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Projektant/ka
Praha

TR systém s.r.o. | 30 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

PROJEKTANT/ PROJEKTANTKA TZB
Hradec Králové

Digitronic CZ s.r.o. | 28 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

SAMOSTATNÝ VEDOUCÍ PROJEKTANT/ PROJEKTANTKA TZB

Digitronic CZ s.r.o. | 33 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Projektant elektro

MANPOWER | Přidáno: 28. 3. 2024

Praha

ManpowerGroup s.r.o. | Přidáno: 28. 3. 2024

Projektant elektro - Plzeň
Plzeňský kraj

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. | Přidáno: 28. 3. 2024

Projektant pozemních staveb
Trutnov, Trutnov

Královéhradecký kraj

ManpowerGroup s.r.o. | 45 000 Kč - 55 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Elektro projektant
Pardubice, Pardubice

WOFINO | Přidáno: 28. 3. 2024

Projektant - elektro
Přelouč, Přelouč

Projektant elektro (40-50.000 KČ)
Kraj Vysočina

Advantage Consulting, s.r.o. | 40 000 Kč - 50 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

PROJEKTANT ELEKTRO (40-50.000 KČ)
Vysočina

AC Jobs, s.r.o. | 40 000 Kč - 50 000 Kč | Přidáno: 28. 3. 2024

Elektro projektant (40-50.000 KČ)

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Báňský projektant - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Báňský projektant?

Pro profesi "Báňský projektant" aktuálně najdete 508 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Báňský projektant?

Báňský projektant je odborník na vytváření plánů pro těžbu nerostných surovin. Pracuje se zákonem, geologickými mapami a geologickými daty, aby vytvořil plán, který zajistí bezpečnou a efektivní těžbu. Báňský projektant musí také komunikovat s klienty, aby zjistil jejich potřeby a vyřešil jakékoli problémy, které mohou vzniknout během procesu.