Kontrolor/ka kvality - 128 Kč/hodina
Nový Jičín

128 Kč - 140 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Kontrolor kvality (nástup možný ihned)
Mělník

Manpower | 40 000 Kč - 40 000 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Kontrola kvality (m/ž)
Tachov

26 880 Kč - 28 500 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Kontrola kvality v automobilce, Bor u Tachova
Tachov

130 Kč - 140 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Kontrola kvality (m/ž) (A10320)
Bor

Hofmann Wizard s.r.o. | 26 880 Kč - 28 500 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Kontrola kvality - dovoz z práce a do práce Ostrava
Třinec

AMY working s.r.o. | 140 Kč - 150 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY| PROSTĚJOV| až 60 000 Kč
Prostějov

Grafton Recruitment | 48 000 Kč - 60 000 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

HR Controller
Praha

55 000 Kč - 65 000 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Pracovník kontroly kvality plastových výlisků
Žďár nad Sázavou

Human & Hunter spol. s r.o. | Přidáno: 24. 4. 2024

Specialista zákaznické kvality| prostějov| až 60 000 Kč
Prostějov

48 000 Kč - 60 000 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Specialista interní komunikace
Praha

Zásilkovna | Přidáno: 24. 4. 2024

Supplier Quality & Relationship Administrator
Praha

DHL Information Services | Přidáno: 24. 4. 2024

Kontrolní technik - mezioperační kontrola
Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION | Přidáno: 24. 4. 2024

Operátor/ka výstupní kontroly, mzda až 35 tisíc
Ostrava

30 000 Kč/měsíc - 35 000 Kč/měsíc | Přidáno: 24. 4. 2024

Pohovor zítra! TOP! 28 000,- Kontrola - krásné ubytování zdarma!
Tachov

22 000 Kč - 28 000 Kč | Přidáno: 24. 4. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Auditor kvality - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Auditor kvality?

Pro profesi "Auditor kvality" aktuálně najdete 1 180 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Auditor kvality?

Auditor kvality je odborník, který se zabývá prováděním auditů jakosti a kontrolou kvality. Jeho úkolem je prověřovat systémy a procesy v organizaci, aby se zajistilo, že jsou v souladu s požadavky na kvalitu a bezpečnost. Auditor kvality může také provádět kontroly, aby se zjistilo, zda jsou dodržovány předepsané postupy a standardy.