ZPRACOVATEL / KA PAPÍRU , 28 500 Kč PRÁCE V DĚČÍNĚ - VOLNÉ VÍKENDY
Děčín

Informace
Hledáme manuálně zručné a šikovné operátory. Po zapracování postup

na vyšší pozici STROJMISTR.

Co Vám nabízíme:

* Měsíční mzda po zapracování 28 500 Kč( mzda + prémie + příplatky)

* Prémie až 30% v průměru 4 800 Kč/měsíc

* Příplatky za přesčas, odpolední, noční směnu a víkend

* 5 týdnů dovolené

* Možnost týdenních záloh

* Příspěvek na stravování ve formě paušálu na účet

* Potravinářský průkaz ZDARMA

Náplň Vaší práce :

* Zpracování papírových potravinářských kartonů

* Výsek kartonu, potisk, balení, manipulace s kartony

* Zaučení na strojmistra

* Práce v 8/HOD a 12/HOD provozu

Co požadujeme od Vás :

* Výuční list podmínkou

* Praxe a zkušenost na obdobné pozici

* Manuální zručnost, pracovitost, samostatnost

* Dobrá pracovní morálka, spolehlivost

* Trestní bezúhonnost a plnoletost

* Možnost nástupu IHNED

Veškeré jednání a vyřizování dokumentace Vám pomůže vyřídit naše Koordinátorka Štěpánka. Buda Vám

nápomocná, při pohovoru i následném nástupu.
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Okres Děčín
Odvětví práce Strojírenství
Pracovní pozice ZPRACOVATEL / KA PAPÍRU , 28 500 Kč PRÁCE V DĚČÍNĚ - VOLNÉ VÍKENDY
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 000 Kč - 28 500 Kč měsíčně
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    18 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Děčín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ZPRACOVATEL / KA PAPÍRU , 28 500 Kč PRÁCE V DĚČÍNĚ - VOLNÉ VÍKENDY ve městě Děčín? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Děčín - Strojírenství
Děčín - nejbližší úřady práce