ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SERVISNÍHO ODDĚLENÍ, Ostrava
Moravskoslezský kraj, Ostrava

POPIS POZICE:
Máte elektro vzdělání, zkušenosti s působením na obdobné pozici a domluvíte se anglicky?
Společnost nabízející ochranná zařízení zejména pro průmyslové podniky aktuálně hledá kandidáta na pozici Zástupce vedoucího servisního oddělení. Společnost dodává a instaluje produkty po celém světě.

Vašim úkolem bude:
- organizace a plánování pracovních úkolů
- projektový management
- komunikace se zákazníky společnosti
- řešení technických problémů

BENEFITY:
- služební telefon, notebook
- sportovní akce zdarma
- odborné kurzy

POŽADAVKY:
- vzdělání v oboru elektro podmínkou
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., min. § 6 podmínkou
- schopnost číst technickou dokumentaci
- znalosti v oblasti EPS, MAR
- schopnost komunikovat v anglickém jazyce
- ochota cestovat na služební cesty do zahraničí
- ŘP skupiny B

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Ostrava
Pracovní pozice ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SERVISNÍHO ODDĚLENÍ, Ostrava
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 50 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    63 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SERVISNÍHO ODDĚLENÍ, Ostrava ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Ostrava - nejbližší úřady práce