Zaměřovací technik/technička Praha
Praha-východ, Praha

SVĚT OKEN s.r.o., stabilní společnost patřící mezi přední české výrobce a prodejce širokého sortimentu prvotřídní kvality, hledá do svého kolektivu nového zaměřovacího technika/čku.

Jste nespokojení a chcete změnu?
Přišli jste o práci a chcete pracovat dále ve svém oboru?
Firma SVĚT OKEN rozšiřuje svůj tým zaměřovacích techniků.

CO VÁS ČEKÁ:
- práce ve stabilní a dynamicky se rozvíjející firmě

POŽADAVKY:
- min. výuční list - nejlépe technického zaměření
- praxe v oboru výhodou
- zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
- komunikativnost a příjemné vystupování
- časová flexibilita, bezúhonnost a ŘP sk.B

NABÍZÍME:
- odpovídající platové a provizní ohodnocení
- práci na HPP
- nástup dle dohody