Zaměřovací technik/technička Děčín
Pardubice, Děčín

Místo výkonu práce: Jungmannova 235/7, 40502 Děčín 2

SVĚT OKEN s.r.o., stabilní společnost patřící mezi přední české výrobce a prodejce širokého sortimentu prvotřídní kvality, hledá do svého kolektivu nového zaměřovacího technika/čku.

CO VÁS ČEKÁ:
- jednání a stálá komunikace se zákazníky, zaměřování nových zakázek, včasná reakce na požadavky zákazníků, úzká spolupráce se servisním a reklamačním oddělením

POŽADAVKY:
- SŠ s maturitou - nejlépe technického zaměření
- praxe v oboru výhodou
- zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
- komunikativnost a příjemné vystupování
- časová flexibilita
- bezúhonnost
- ŘP sk.B

NABÍZÍME:
- práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- odpovídající platové ohodnocení
- jistotu stabilní firmy
- nástup možný ihned

Kontakt: Horálková Iveta, tel.: 571478156, e-mail: prace@svet-oken.cz