Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

*Zámečník - svářeč
Přerov

Náplň práce: zámečnické práce; svářečské práce Požadavky: flexibilita; spolehlivost; ochotu pracovat na montážích i mimo Přerov Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: personal@zapala.cz; - telefonicky (v pracovní dny od 08,00 - 15,00hod.) na čísle 733 426 905; - osobně na adrese místa výkonu práce Místo výkonu práce: Zapala company s.r.o., Kojetínská č.p. 3548/73h, 750 02 Přerov

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Zapala company s.r.o.
Okres Přerov
Odvětví práce
Pracovní pozice *Zámečník - svářeč
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 280 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 12. 3. 2019
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

Zapala company s.r.o.
Zapala company s.r.o., Přerov, Kojetínská /
  • Kontaktní osoba: Zuzana Cigánková
  • Telefon: 733426905
  • E-mail: personal@zapala.cz
Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici *Zámečník - svářeč ve městě Přerov? Pošlete svůj životopis firmě Zapala company s.r.o. ještě dnes.