ZÁMEČNÍK JUNIOR
Domažlice, Milevsko

Náplň práce: činnosti související se zhotovením přípravků, nástrojů a částí strojů a zařízení ruční úpravou a opracování strojních součástí broušením, řezáním, sekáním, ohýbáním, rovnáním, vrtáním, řezáním závitů, slícováním a stehováním dílů; sestavování a montáž dílů strojů a zařízení podle technické dokumentace (výkresové sestavy)

Požadujeme: střední odborné vzdělání, strojírenství výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace a technologických postupů
- praxe není podmínkou, možnost rekvalifikačního kurzu "Strojní mechanik"

Nabízíme: zázemí stabilní a renomované společnosti, motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění
- mzda od 18 000Kč; jednosměnný provoz;
Bližší informace získáte: Ing. Hana Klukáčková tel. : 382 55 2705, hana.klukackova@zvvz.cz, zájemci mohou přijít i osobně, ale vždy je lepší si schůzku domluvit předem.