Výrobní technolog/technoložka s angličtinou

Vyškov, Brankovice
 • Směnnost: Pružná pracovní doba
 • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
 • Počet pracovních míst: 1
 • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
 • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
 • Požadovaná dovednost:
  - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
 • Jazyky:
  - Angličtina - Aktivní (úroveň B2/středně pokročilá)
 • Nabízená mzda: 45 000 - 52 000 Kč/měsíc

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech. Již od roku 2007 nás naleznete v průmyslové zóně v Brankovicích, kde v příjemné dojezdové vzdálenosti od Bučovic (10 minut), Koryčan (12 minut), Ždánic, Kyjova, Vyškova a Slavkova (20 minut) nabízíme různá zajímavá pracovní místa. Jedním z nich je: V Ý R O B N Í T E C H N O L O G / T E C H N O L O Ž K A s angličtinou.
Budete se podílet na zajištění chodu, zlepšování a implementaci nových výrobních linek. Společnost má pro Vás připravenou širokou paletu benefitů a důkladně Vás na Vaší nové pozici zaškolí.
CO BUDETE DĚLAT A CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT? Svěříme Vám UVÁDĚNÍ NOVÝCH ZAŘÍZENÍ DO PROVOZU, od návrhu investice, výběru dodavatele a spolupráce při specifikování požadavků, přes účast na instalaci, až po testování a dolaďování. Velkou částí Vaší práce bude ZODPOVĚDNOST ZA CHOD SVĚŘENÝCH VÝROBNÍCH LINEK a dohled nad tím, aby splňovaly požadavky na konstrukci, kvalitu a produktivitu. V souvislosti s tím budete zpracovávat analýzy a zabývat se snižováním zmetkovitosti. Budete se podílet na PROCESU ZLEPŠOVÁNÍ a úprav výrobních linek, takže uplatníte technické vzdělání a orientaci v technické dokumentaci. Velkou výhodou pro Vás bude znalost automatizace, resp. pneumatických a elektronických prvků a/nebo základní znalost práce na robotických pracovištích, popř. práce s PLC. Budete navrhovat a aktivně se svými nápady podílet na vytváření dokumentace související s výrobou (pracovní instrukce, záznamové formuláře atd.) uplatníte znalost práce na PC (Word, Excel apod.). Velice oceníme, pokud jste již získal/a zkušenosti a baví Vás práce na obdobné pozici. Skvělé by bylo i osvědčení dle NV 194/2022 Sb. (bývalá vyhl. 50/1978 Sb.), ale není podmínkou. K Vaší práci bude patřit jak KOMUNIKACE s kolegy, tak s dodavateli servisu, linek nebo dílů. Protože jsou někteří ze zahraničí, využijete občas i komunikativní ZNALOST ANGLIČTINY (úroveň B2 / středně pokročilá). Pro občasné SLUŽEBNÍ CESTY, budete potřebovat ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ sk. B a chuť cestovat. Během Vaší ÚČASTI NA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH se určitě uplatní Vaše touha dotahovat věci do konce a týmový duch. My v Astotec totiž táhneme společně za jeden provaz, a hlavně stejným směrem.

NEMÁTE VŠECHNY UVEDENÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI? Nevadí. Přesto se ozvěte!
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? Uzavřeme s Vámi PRACOVNÍ SMLOUVU NA PLNÝ ÚVAZEK. Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout v PRUŽNÉ PRACOVNÍ DOBĚ. Nabídneme Vám atraktivní měsíční mzdu 45 000 Kč ve zkušební době, kterou zvedneme po zpracování až na 50 000 Kč hrubého. Našim zaměstnancům také pravidelně MZDY NAVYŠUJEME. U nás budete mít DOTOVANÉ OBĚDY, nebo PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ. - Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný PROGRAM NA PODPORU ZDRAVÍ. O ČISTÉM PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ a KLIMATIZACI se nezmiňujeme. To je samozřejmost stejně jako NOTEBOOK nebo TELEFON. V těžkých životních situacích našim zaměstnancům pomáhá náš NADAČNÍ FOND WE CARE. Můžete využívat naše ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY, do kterých se může zapojit i Vaše rodina. O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se u nás stará SKVĚLÁ LEKTORKA v individuálních kurzech angličtiny. Dáváme VÍCE DOVOLENÉ, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly. Snažíme se být FÉROVÝM ZAMĚSTNAVATELEM, aby se u nás zaměstnanci pracovali rádi. Přesvědčte se o tom na atmoskop.cz :-)
ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET? ODPOVĚZTE NÁM prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka "odpovědět". Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce. Oceníme také krátký motivační dopis s datem možného nástupu.
Tato pozice Vás neoslovila, ale RÁDI BYSTE SE DOZVĚDĚLI O JINÝCH MOŽNOSTECH ZAMĚSTNÁNÍ U NÁS?
KONTAKTUJTE NÁS! Zavolejte nám na a my Vám rádi Vám řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti v budoucnu otevřít.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.
Lokalita: Brankovice
Pracovní pozice: Výrobní technolog/technoložka s angličtinou
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 52 000 Kč
Nabídka přidána: 20. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Nechte si zasílat upozornění na nové nabídky práce

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
 • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
  Nové nabídky práce každý den
  Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
  Vyhledávat můžete z více než 100 000 pracovních míst
  Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
  Nastavte si svůj profil uchazeče a zjednodušte si hledání práce
  Snadné odpovídání na inzeráty jedním klikem
  Nechte si zasílat nabídky práce z Vaší lokality a dle Vašich preferencí
  Získejte kontrolu nad Vašimi oblíbenými inzeráty
  Pomůžeme Vám v nalezení nové práce
  Veškeré služby pro uchazeče jsou bezplatné
  Důvěřuje nám již přes 110 000 lidí
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Výrobní technolog/technoložka s angličtinou ve městě Brankovice? Pošlete svůj životopis firmě Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. ještě dnes.