VÝROBNÍ OPERÁTOŘI DO HRANIC STÁLE HLEDÁME!!!!!!!!

Olomoucký kraj, Olomoucký kraj, Olomoucký kraj

POPIS POZICE:
PRÁCE PRO VŠECHNY CO PRÁCI POTŘEBUJÍ !!!!

Hledáme větší počet pracovitých lidí na pozici

OPERÁTOR/KA VÝROBY
- práce ve 3 směnném režimu
- obsluha strojů ve výrobě
- kontrola a balení dílců
- jednoduchá práce na pochopení, leč náročná na přirozenou zučnost

nástup ihned ,smlouva na hlavní prac.poměr, dlouhodobá spolupráce.

BENEFITY:
- 100-120,-Kč/h
-PŘÍPLATKY ZA SMĚNNOST
- dovolená 25 dní v roce
- stravenky 80,-Kč
- prémie dle výsledků
Stálá práce!!!!

POŽADAVKY:
- SOU
- praxe ve výrobě výhodou
- dobrý zdravotní stav
- ochota dojíždět do Hranic a chodit na směny
- vážný zájem o práci!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Olomoucký kraj
Odvětví práce Operátor
Pracovní pozice VÝROBNÍ OPERÁTOŘI DO HRANIC STÁLE HLEDÁME!!!!!!!!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 000 Kč - 25 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 17. 4. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VÝROBNÍ OPERÁTOŘI DO HRANIC STÁLE HLEDÁME!!!!!!!! ve městě Olomoucký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomoucký kraj - Operátor