Výrobní operátor/ka Modřice - BONUS 60.000 Kč
Brno

Hledáme šikovné operátory/ky výroby do výrobní haly v Modřicích. Firma se zabývá výrobou a montáží elektromotorů

Co Vás čeká

  • obrábění
  • montáž
  • testování (v případě elektro vzdělání - měření na elektrických testerech a zařízeních)
  • kompletace jednotlivých dílů motoru

Požadujeme

  • manuální zručnost a přesnost
  • schopnost pracovat ve stoje
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu (od pondělí do pátku)
  • trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout

  • ​sign-on bonus po zkušební době 60.000 Kč!
  • odměna za doporučení kamaráda (60.000 Kč)
  • výbornou dostupnost! Autobus CTP z Brna ZDARMA
  • práci v nehlučném a čistém prostředí
  • možnost zvyšování kvalifikace (CNC, elektro)
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností (od 21.000 Kč)
  • bonusy
  • pravidelné půlroční navyšování mzdy

V případě zájmu o tuto nabídku, nám prosím zašlete Váš životopis a kontakt. Ozveme se Vám a domluvíme si termín setkání!

Detaily o pracovním místě:
Firma: CZ PEOPLE s.r.o.
Okres Brno
Odvětví práce Operátor výroby
Pracovní pozice Výrobní operátor/ka Modřice - BONUS 60.000 Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 000-25 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Výrobní operátor/ka Modřice - BONUS 60.000 Kč ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě CZ PEOPLE s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Operátor výroby
Brno - nejbližší úřady práce