Pozor opět jsme spustili nábor do WITZENMANNU - nástup ihned!(operátor ve výrobě)

Opava, Opava

Náplň práce

Jedinečná nabídka práce v oblasti AUTOMOTIVE - otevíráme opět nábor zaměstnanců do WITZENMANNU v Opavě:

NÁSTUP IHNED

Možnost vyplacení zálohy ještě před vánočními svátky

Nabízíme:

HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
MZDA 120 Kč/hod
KVARTÁLNÍ ODMĚNY
Příplatky za odpolední a noční směny
Extra víkendové příplatky za dobrovolnou víkendovou směnu
Výkonnostní bonusy
13. plat
Firemní akce
Stravenky v hodnotě 100 Kč/směnu
Dovolená 25 dnů
Zázemí silné nadnárodní společnosti
Možnost profesního růstu
PRÁCE VHODNÁ PRO MUŽE I ŽENY

Benefity

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, 13. plat

Předpoklady

Požadavky:

čistý trestní rejstřík
praxe z automotive (popř. strojírenství) velkou výhodou
spolehlivost
samostatnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Work Service
Okres Opava
Odvětví práce Operátor ve výrobě
Pracovní pozice Pozor opět jsme spustili nábor do WITZENMANNU - nástup ihned!(operátor ve výrobě)
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pozor opět jsme spustili nábor do WITZENMANNU - nástup ihned!(operátor ve výrobě) ve městě Opava? Pošlete svůj životopis firmě Work Service ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Opava - Operátor ve výrobě