• Směnnost
    Nepřetržitý provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    5

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    16 200 - 19 000 Kč/měsíc
Výrobní dělník/ce - pomocné práce
Poděbrady Odpovědět na inzerát

Pracovní náplň: pomocné práce, odběr výrobků;

Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu ( třísměnný provoz včetně sobot a nedělí.

Nabízíme: dlouhodobá perspektivní práce, stabilní zázemí české firmy, prémie, 13. plat, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění;

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - Pá v době od 8:00 - 16:00 hod.

Detaily o pracovním místě:
Firma: POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
Okres Poděbrady
Pracovní pozice Výrobní dělník/ce - pomocné práce
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 200 - 19 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 12. 8. 2021
Odpovědět na inzerát    33 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Poděbrady - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Výrobní dělník/ce - pomocné práce ve městě Poděbrady? Pošlete svůj životopis firmě POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s. ještě dnes.