Výroba zahradního nábytku - mzda 105 Kč/hod. netto - 2. směny, párce i pro pár
Bzenec

Náplň práce:

  • práce ve výrobě
  • navěšování a svěšování výrobků před lakováním
  • balení a etiketování výrobků

Požadujeme:

  • manuální zručnost,
  • fyzická zdatnost
  • vhodné i pro absolventy
  • práce na 2 směny PO - PÁ

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
  • mzda 105 Kč/hod v čistém
  • pravidelné zálohy
  • starostlivost koordinátora
  • zajištěno ubytování
  • dotované závodní stravování (příspěvek 47 Kč/směna)
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce Bzenec, okr. Hodonín

Detaily o pracovním místě:
Firma: Amikov, s.r.o.
Okres Bzenec
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice Výroba zahradního nábytku - mzda 105 Kč/hod. netto - 2. směny, párce i pro pár
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 105 Kč/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Bzenec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Výroba zahradního nábytku - mzda 105 Kč/hod. netto - 2. směny, párce i pro pár ve městě Bzenec? Pošlete svůj životopis firmě Amikov, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Bzenec - Manuální práce
Bzenec - nejbližší úřady práce