Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Všeobecná sestra
Letovice

Požadavky:
Odborná způsobilost dle z.č.96/2004 Sb - způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra, praxe v oboru výhodou, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, empatie, sebekontrola,znalost práce na PC, schopnost týmové spolupráce, morální a občanská bezúhonnost.

Náplň práce:
poskytování komplexní ošetřovatelské péče, plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu, provádí základní výchovu pacientů v oblasti ochrany a podpory zdraví a v ošetřovatelských postupech, provádí zápisy do zdravotnické dokumentace,poskytuje pacientovi informace v souladu se svou odbornou způsobilostí.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, podnikové stravování, 6 týdnů dovolené, příspěvky z FKSP(na rekreaci, masáže,apod.), možnost dalšího vzdělávání v oboru