Všeobecná sestra do domácí péče Nymburk a okolí
Nymburk, Nymburk

Nabídka:

Požadavky: Hledáme posily do týmů domácí zdravotní péče Promedicus na hlavní pracovní poměr a dohody pro oblast Nymburk a okolí.

Náplň práce:

• Poskytování zdravotní péče v domácím prostředí pacientů

• Vedení zdravotnické dokumentace

Požadujeme:

• Minimálně 2 roky praxe práce ve zdravotnictví

• Aktivní řidič sk. B

• Vzdělání všeobecné sestry a vyšší

• Základní znalosti práce na PC

• Pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita

• Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování

• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Nadstandardní mzdové ohodnocení: 35 000 Kč až 50 000 Kč měsíčně dle výkonu

• Služební automobil

• Zázemí velké stabilní společnosti

• Práce v přátelských týmech

• 5 týdnů dovolené

• Flexibilní pracovní doba

• Možnost práce na zkrácený úvazek

• Možnost práce na dohodu o provedení práce

• V případě práce na plný úvazek další zaměstnanecké výhody

• Možnost dalšího vzdělávání financovaného zaměstnavatelem

• Možnost náborového příplatku