Vnitřní prodejce/fakturant/ka

Olomouc, Olomouc

pracoviště Olomouc
- Náplň práce: komunikovat se zákazníky, aktivní prodej a nabídka střešního materiálu a výrobků, poskytovat poradenství zákazníkům ohledně střech a střešního materiálu, objednávat materiál a zboží, zpracovávat cenové nabídky, vystavovat v účetním programu faktury, dodací listy, zakázky, pracovat s pokladnou a hotovostí
- Požadujeme: SŠ vzdělání nejlépe technického směru, komunikativnost, odpovědnost a samostatnost, zkušenost s aktivním prodejem nebo přímým prodejem (na prodejně velkou výhodou), velmi dobrý zákaznický přístup, ochotu učit se novému a dále se vzdělávat, znalost práce s PC (MS Office, MS Outlook)
- Nabízíme: příležitosti k dalšímu rozvoji, pravidelná školení, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Své strukturované životopisy posílejte na monika.pavlicova@salvatorstrechy.cz

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: SALVATOR STŘECHY s.r.o.
Okres Olomouc
Odvětví práce Obchod a cestovní ruch
Pracovní pozice Vnitřní prodejce/fakturant/ka
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 000 Kč - 25 000 Kč
Nabídka přidána: 26. 11. 2018
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovně právní vztah Plný
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vnitřní prodejce/fakturant/ka ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě SALVATOR STŘECHY s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomouc - Obchod a cestovní ruch